Pandora LIGHT

Zaawansowane poziomy bezpieczeństwa i komfortu są teraz jeszcze bardziej dostępne

Jeśli interesuje Cię idea bezkompromisowego bezpieczeństwa , beztroski sen i absolutne bezpieczeństwo oferowane przez produkty Pandora, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Od teraz możesz cieszyć się doskonałym bezpieczeństwem oraz funkcjami premium za znacznie niższą cenę . Właśnie to zmniejszyliśmy o prawie 20% w jednym z naszych najbardziej poszukiwanych produktów – Pandora Light + we wszystkich wersjach, a cena najtańszej, łącznie z montażem, spadła do obecnego 330 €.

Model Light + to zaawansowany, dwukierunkowy alarm samochodowy z funkcjami telemetrycznymi w celu ochrony najwyższych standardów pojazdy. Designerski pilot z czytelnym wyświetlaczem LCD informuje Cię o aktualnym stanie Twojego pojazdu poprzez szyfrowaną komunikację, która jest odporna na zakłócacze czy czytniki sygnału. Dzięki temu zawsze masz kontrolę nad swoim samochodem i jego stanem, bez względu na to, gdzie parkujesz.

Jednak bezpieczeństwo to nie jedyna korzyść, jaką przynosi Pandora. Alarm samochodowy Pandora Light + umożliwia sterowanie i monitorowanie funkcji komfortu Twojego pojazdu dzięki dodatkowemu zdalnemu uruchamianiu . W zaciszu własnego domu możesz uruchomić pojazd, ogrzać go i przygotować do jazdy nawet w najcięższe zimy, a także ochłodzić się w tropikalnym upale lata. Już nigdy nie będziesz musiał zmagać się z drapaniem szyb z oblodzenia czy trwałymi oparzeniami skórzanej tapicerki kierownicy i siedzeń. Zaoszczędzony czas możesz spędzić na rodzinie, pracy lub czymkolwiek innym, ponieważ Twój samochód jest nadal doskonale chroniony przed nieuprawnionym użyciem.

Nie wahaj się i przenieś ochronę i komfort użytkowania pojazdu na nowy poziom. Aby stworzyć niewiążącą ofertę cenową dostosowaną specjalnie dla Ciebie i Twojego pojazdu, wystarczy wybrać wersję produktu Pandora Light + .

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator