Pandora Band: Twój pojazd w zasięgu ręki

W ramach ciągłego procesu innowacji z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy produkt – bransoletka Pandora Band. Modny dodatek, który zapewnia komfort funkcjonowania najnowocześniejszych systemów zabezpieczeń.

 

Każdy system Pandora zawiera zaawansowany bezdotykowy immobilizer – transponder, który służy do komunikacji między Tobą a Twoim samochodem. Nawet jeśli wygodnie mieści się w pilocie lub w portfelu, może się zdarzyć, że gdzieś go zostawimy i w pośpiechu o nim zapomnimy.

Dlatego w przypadku opaski Pandora Band staramy się zapewnić maksymalny komfort. Ta inteligentna opaska jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi systemami Pandora z technologią Bluetooth 5.0 (np.SMART PRO a ELITE) i będzie praktycznym i wygodnym zamiennikiem przywieszki autoryzacyjnej.

Uwalnia Cię od ciągłego szukania transpondera lub gaszenia telefonu. Opaski można również używać do monitorowania stanu bezpieczeństwa pojazdu, włączania i wyłączania funkcji ochrony lub otrzymywania ważnych powiadomień. Oczywiście do dyspozycji jest czytelny wyświetlacz OLED o doskonałej czytelności w każdych warunkach oświetleniowych.

Pandora Band zawiera również wbudowany akcelerometr i krokomierz, dzięki czemu Twoja codzienna aktywność fizyczna będzie stale monitorowana i rejestrowana do użytku osobistego.

Ładowanie bransoletki nie zajmie Ci dłużej niż 20 minut, a podczas standardowej pracy urządzenie będzie służyć bez konieczności dalszego ładowania przez ponad 2 tygodnie. Wisienką na torcie jest kompatybilność z ramiączkami najczęściej używanej bransoletki na świecie – Xiaomi Mi-Band 2/3, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dopasować bransoletkę np. Do koloru swojego pojazdu.

Nie wahaj się z nami skontaktować , a my z przyjemnością przedstawimy Ci inne powody, dla których Pandora Band jest najlepszym akcesorium w dziedzinie bezpieczeństwa samochodów.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator