Alarm motocyklowy

Jeśli jesteś miłośnikiem jednego toru na Słowacji, na pewno z własnego doświadczenia poznasz jeden duży problem… Gdzie bezpiecznie zaparkować swojego dwukołowego tatę między samochodami? Przecież nie jest to łatwe, nie mieści się w zamkniętych przestrzeniach dla rowerów, a pozostawienie motocykla tylko na normalnym parkingu to zbyt duże ryzyko. Mimo wysokiej ceny motocykle często nie są w ogóle zabezpieczone, a ze względu na ich relatywnie niską wagę kradzież ich dużym samochodem to kompletna malina. Dlatego alarm jest ważniejszy dla motocykla niż w przypadku pojazdu czterokołowego.

Alarmy w motocyklu Pandora posiadają zaawansowane technologie, które monitorują nie tylko aktualną pozycję, ale także stan baterii, siłę sygnału GSM czy pochylenie samego motocykla. Dzięki temu Twój motocykl z alarmem Pandora jest doskonale zabezpieczony przed nieuprawnionym użyciem czy kradzieżą, bez względu na to gdzie się znajduje. Dzięki dwukierunkowemu sterowaniu lub aplikacji Pandora masz również pełny przegląd aktualnego stanu swojego motocykla w czasie rzeczywistym, z alertami nawet dla najmniejszego impulsu.

Zobacz alarmy Pandory na motocyklu i skorzystaj z bezkompromisowego bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym funkcjom w atrakcyjnej cenie.

To właśnie ten słaby punkt fabrycznego bezpieczeństwa rozwiązują zaawansowane systemy Pandora, które zawsze oferują unikalną instalację i najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa. Zaawansowany bezdotykowy immobilizer komunikujący się w bezpiecznym interfejsie Bluetooth jest częścią każdego modelu Pandory i odgrywa niezastąpioną rolę w wieloelementowej sieci zabezpieczającej naszych systemów.

Doskonale wygodne rozwiązanie z bezkontaktową przywieszką autoryzacyjną pozwala na umieszczenie jej poza samymi kluczami, np. W portfelu, zmniejszając tym samym liczbę sprawców ’ do minimum, nawet w przypadku kradzieży oryginalnego klucza. System Pandora odblokowuje start pojazdu dopiero podczas odczytu kodu chronionego szyfrowaniem AES 128, co jest obecnie praktycznie nie do pobicia. Ponadto unikalny immobilizer w systemach Pandora jest w pełni regulowany za pomocą przejrzystej aplikacji mobilnej.

Zobacz specyfikacje produktu Pandora i ciesz się wygodnym i bezpiecznym bezzałogowym systemem z zaawansowanym immobilizerem w doskonałej cenie.

Pandora Alarmy na motorku

Zaujala Vás naša ponuka?

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator