Opinie

Bezkompromisowe bezpieczeństwo alarmów samochodowych Pandora chroni każdego dnia tysiące pojazdów w kraju i za granicą. Zobacz, co mówią o nas niektórzy nasi klienci.

System Pandora Smart Pro

„Od dawna szukałem alarmu samochodowego, który oprócz wysokiego bezpieczeństwa oferowałby coś więcej. Dokładnie to zaoferował mi system Pandora, dzięki któremu mój samochód jest nie tylko zabezpieczony, ale też mogę nim sterować za pomocą aplikacji i np. ochłodzić lub ogrzać wnętrze zanim wsiądę.”

Ján Pardavý

bývalý hokejový reprezentant a komentátor RTVS

System Pandora Smart Pro

„Nawet najbezpieczniejszy alarm samochodowy jest bezużyteczny, jeśli jego użycie jest denerwujące. Dlatego wybrałem zabezpieczenie Pandora, które nie tylko chroni samochód, ale jest również wygodne. Samochodem mogę sterować za pomocą oryginalnego kluczyka, minimalistycznej breloka lub aplikacji bezpośrednio na smartfonie, więc myślę, że wygląda to na prawdziwy komfort użytkowania.”

Igor Drotár

pretekár rally, majster SR

System Pandora Smart Pro

„Wybrałem zabezpieczenia Pandora Smart Pro nie tylko ze względu na bezkonkurencyjne bezpieczeństwo, ale także ze względu na niezrównany komfort, jaki oferuje. Stylowe sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, najnowocześniejsze elementy zabezpieczające oraz zdalny start z możliwością kontrolowania temperatury wnętrza pozwalają mi cieszyć się codziennością z samochodem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.”

Michal Nemtuda

herec, producent a kameraman

System Pandora Smart Pro

„Staram się dbać o mój samochód najlepiej, jak potrafię. Dlatego wybrałam ochronę Pandory, aby go chronić. Ponadto jego system Smart Pro zapewnia mi komfort dzięki funkcji zdalnego startu.”

Tatiana Pauhofová

herečka

System Pandora Smart

„Szukałem najbezpieczniejszego możliwego alarmu samochodowego do mojego nowego samochodu, który dawałby mi pewność, że zawsze znajdę swój pojazd w tym samym miejscu. Dokładnie to znalazłem dzięki zamkowi Pandora, z którym również cieszę się samochodem jeszcze bardziej dzięki wygodnym funkcjom zdalnego sterowania.”

Branko Radivojevič

hokejový reprezentant a hráč Dukly Trenčín

System Pandora Light Pro

„Polecam zabezpieczenie Pandory każdemu, kto chce chronić swoją czterokołową własność w dowolnym miejscu i czasie. Profesjonalne podejście, profesjonalna instalacja oraz doskonałe funkcje bezpieczeństwa i komfortu sprawiają, że Pandora jest moim osobistym faworytem również dla pojazdów przyszłości.”

Tomáš Starosta

hokejový reprezentant a hráč Dukly Trenčín

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator