Alarm samochodowy i ochrona

Kiedyś alarm samochodowy lub duża zamykana na klucz “ dźwignia ” na kierownicy wystarczyło, aby zabezpieczyć i zabezpieczyć auto przed kradzieżą. Jednak dzisiaj, wraz z rosnącą elektroniką w samochodzie i oprogramowaniem, bardzo łatwo jest ominąć wszelkie zabezpieczenia samochodu. Złodzieje nowoczesnych i drogich samochodów są zwykle dobrze wyposażeni w standardowe zabezpieczenia producentów, zwłaszcza w przypadku rozruchu bez kluczyka. I tak się składa, że ​​drogie samochody kradną amatorzy.

Jeśli złodzieje są prawdziwymi profesjonalistami, można obejść powszechne alarmy, a nawet konkurencyjne produkty. Podstawową zasadą zabezpieczania pojazdu przed kradzieżą jest wywieranie nacisku na złodziei oraz maksymalne komplikowanie i przedłużanie kradzieży samochodu. Długi czas trwania kradzieży auta zwiększa szansę na wykrycie złodzieja, który po dłuższym czasie może z niego zrezygnować.

Alarmy samochodowe Pandora z bezkompromisowym zabezpieczeniem samochodu

Pandora ELITE

Alarm samochodowy GSM / GPS z aplikacją mobilną online i kontrolerem LCD

ELITE

od 4599 PLN

Pandora oferuje kompleksowy pakiet zabezpieczeń przed kradzieżą, który między innymi oferuje funkcje SMART i łączność zapewniającą komfort kierowcy. Pandora jest więc pojazdem bezpieczeństwa i pojazdem SMART w jednym. Alarmy samochodowe Pandora oferują bezpieczeństwo samochodu, a jednocześnie komfort w postaci zdalnego uruchomienia, niezależnej kontroli ogrzewania, zdalnego odblokowania, informacji o stanie pojazdu, sygnalizacji alarmu bezpośrednio na kluczyku i innych gadżetów. Złodzieje samochodów są od razu wykluczeni z rozważania kradzieży samochodu:

 1. Komunikacja między samochodem a kluczykiem odbywa się na wyższej niestandardowej częstotliwości, a system jest odporny na zagłuszacze i czytniki DO
 2. 128-bitowe szyfrowanie sygnału z klucza samochodowego i odwrotnie
 3. Zablokowanie otwarcia auta i uruchomienie przy braku immobilizera Pandory – w przypadku kradzieży oryginalnego kluczyka złodziej z samochodem nie wyjedzie
 4. Bezpieczne parkowanie pojazdu w przypadku utraty sygnału z immobilizera Pandora
 5. Możliwość zdalnego monitorowania i zabezpieczenia auta poprzez aplikację mobilną lub usługę telefoniczną np. W przypadku kradzieży klucza Pandora

Oprócz pełnego, niezawodnego zabezpieczenia samochodu, Pandora oferuje również funkcje SMART Twojego samochodu bezpośrednio przez aplikację mobilną lub za pomocą klucza Pandora z immobilizerem. W porównaniu z najbardziej zaawansowanym kluczykiem samochodowym – BMW Smart Key, który jest dostępny wyłącznie w BMW serii 7, Pandora ma przewagę w zakresie bezpieczeństwa i kodowania sygnału między samochodem a kluczykiem. Podobnie jak Pandora, BMW Smart Key może zdalnie uruchomić pojazd, uzyskać informacje o stanie pojazdu i włączyć zdalne ogrzewanie. Jeśli chcesz mieć nowoczesny i szczególnie profesjonalnie zabezpieczony samochód, nad Pandorą ani sekundy. Nawet ta sekunda może wystarczyć złodziejom samochodów.

Zobacz specyfikacje produktów Pandora i skorzystaj z alarmu samochodowego z bezkompromisowym zabezpieczeniem w doskonałej cenie.

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator