Zdalne uruchamianie

Zdalne uruchomienie samochodu, przydatny pomocnik czy luksusowa bezużyteczność? O ile w Europie mamy funkcję zdalnego startu to relatywna nowość, o tyle w USA zdalny start to powszechna część aut z niższej klasy średniej. Jakie są zalety zdalnego startu i jak może ułatwić życie każdemu z nas?

Główną zaletą oryginalnego zdalnego rozruchu zainstalowanego przez producenta jest możliwość rozgrzania silnika przed umieszczeniem go w pojeździe. Jest to przydatne przed dynamiczną jazdą lub w nowoczesnych pojazdach z silnikiem Diesla, gdzie podgrzanie silnika prowadzi również do nagrzania innych elementów, zwłaszcza filtra DPF.

Dodatkowym plusem zdalnego startu jest możliwość nagrzania lub schłodzenia pojazdu dzięki temu, że system komfortu wnętrza uruchamiany jest razem z silnikiem. W większości przypadków jednak przy wysiadaniu z pojazdu konieczne jest ustawienie żądanej temperatury, co może być nie tylko uciążliwe, ale także bezużyteczne np. Przy większych różnicach temperatur.

Dodatkowym plusem zdalnego rozruchu jest możliwość ogrzewania lub chłodzenia pojazdu, ponieważ system komfortu wnętrza jest uruchamiany razem z silnikiem. Dzięki temu możesz cieszyć się znacznie wygodniejszym życiem podczas jazdy bez poparzeń od kierownicy czy odmrożeń od siedzeń. Dzięki Pandorze możesz uruchomić swój pojazd z dowolnej odległości na 2 sposoby – za pomocą dwukierunkowego klucza Pandora z wyświetlaczem lub wygodnie za pomocą aplikacji mobilnej w smartfonie. Po starcie możesz kontrolować temperaturę wnętrza i zadbać o komfort przed wyjściem z upału domu lub biura. Ponadto zdalny start z Pandorą jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wszystkie systemy bezpieczeństwa pozostają aktywne do Twojego przybycia.

Zobacz specyfikacje produktu Pandora i ciesz się komfortem zdalnego uruchamiania połączonym z bezkompromisowym bezpieczeństwem w doskonałej cenie.

Produkty ze zdalnym startem

Pandora ELITE

Alarm samochodowy GSM / GPS z aplikacją mobilną online i kontrolerem LCD

ELITE

od 4599 PLN

Pandora LIGHT

Dwukierunkowy alarm samochodowy z kontrolerem OLED

LIGHT

od 2099 PLN od 1799 PLN
Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator