Bezpieczeństwo

Projektując samochodowe systemy alarmowe firmy Pandora, skupiamy się na wszystkich możliwych sposobach wykorzystania przez przestępców do kradzieży lub uszkodzenia pojazdu. Dzięki nim Twój pojazd jest doskonale bezpieczny, niezależnie od tego, czy jest zaparkowany przed twoim domem, czy na środku miejskiego parkingu.

Pojazd wyposażony w system bezpieczeństwa Pandora chroniony jest przez szereg czujników wykrywających jego kluczowe funkcje, wśród których jest np. czujnik przechyłu bocznego, który jest wrażliwy na próbę kradzieży koła. Współczesne pojazdy są najczęściej kradzione przez urządzenia elektroniczne, które odczytują kody bezpieczeństwa przemysłowego.

Alarm samochodowy Pandora chroni samochód przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem dzięki zaawansowanemu kodowaniu, które chroni każdą informację lub polecenie wydane przez pilota lub jednostkę sterującą. Dlatego Twojego samochodu nie da się ukraść , a dzięki trybowi aktywnej ochrony zagłuszacz lub holowanie są bezużyteczne. W tym trybie Pandora nieustannie przesyła informację o ilości kanałów iw przypadku zaniku sygnału informuje swojego właściciela, uruchamia alarm lub po prostu blokuje silnik. Pandora system bezpieczeństwa dzięki swojej złożoności jest nie do pokonania i możesz być pewny, że znajdziesz swój samochód w miejscu, w którym go zostawiłeś.

Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo algorytmiczne

2x złącze CAN-BUS

Wbudowany oryginalny Bypass immobilizera

Ochrona przed czytnikami kodów

Zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu

Pozycjonowanie GPS / GLONASS

Wbudowany czujnik wstrząsów / pochylenia / ruchu

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator