Immobilizer

Fabryczny immobilizer był i nadal jest pierwszą falą zabezpieczeń przed kradzieżą pojazdu. Sprawca oportunistyczny, który nie jest wyposażony w niezbędne narzędzia, zwykle nie może ominąć oryginalnego immobilizera pojazdu, a Twój samochód pozostaje na swoim miejscu, choć uszkodzony przez włamanie, ale nadal Twój.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda jednak, gdy sprawca jest profesjonalistą i jest odpowiednio wyposażony do wykonywania swojej „pracy”. Fabrycznie zamontowany immobilizer działa również w tysiącach pojazdów, więc sprawca nie stanowi problemu, aby doskonale przestudiować system, a następnie obejść go w kilka sekund.

To właśnie ten słaby punkt fabrycznego bezpieczeństwa rozwiązują zaawansowane systemy Pandora, które zawsze oferują unikalną instalację i najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa. Zaawansowany bezdotykowy immobilizer komunikujący się w bezpiecznym interfejsie Bluetooth jest częścią każdego modelu Pandory i odgrywa niezastąpioną rolę w wieloelementowej sieci zabezpieczającej naszych systemów.

Doskonale wygodne rozwiązanie z bezkontaktową przywieszką autoryzacyjną pozwala na umieszczenie jej poza samymi kluczami, np. W portfelu, zmniejszając tym samym liczbę sprawców do minimum, nawet w przypadku kradzieży oryginalnego klucza. System Pandora odblokowuje start pojazdu dopiero podczas odczytu kodu chronionego szyfrowaniem AES 128, co jest obecnie praktycznie nie do pobicia. Ponadto unikalny immobilizer w systemach Pandora jest w pełni regulowany za pomocą przejrzystej aplikacji mobilnej.

Zobacz specyfikacje produktów Pandora i ciesz się wygodnym i bezpiecznym bezzałogowym systemem z zaawansowanym immobilizerem w doskonałej cenie.

Produkty ku ktorým doporučujeme imobilizér

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator