pandora-connect

Nowa aplikacja mobilna Pandora Connect

Najwyższej klasy systemy zabezpieczeń Pandora to najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze systemy ochrony pojazdów dostępne obecnie na rynku. Pandora jest popularna na całym świecie głównie dzięki unikalnemu połączeniu niezniszczalnych zabezpieczeń i wygodnych funkcji. Ponadto, elementy sterujące tego złożonego systemu zawsze nosisz w kieszeni, bez zastanawiania się nad tym. Możliwość kontrolowania i uwierzytelniania sterownika za pomocą smartfona to jedna z najbardziej atrakcyjnych funkcji systemów Pandora. Dlatego Pandora wprowadziła zupełnie nową aplikację Pandora Connect.

Nową aplikację można znaleźć w sklepach na obie platformy (Android i iOS). Nowy interfejs użytkownika znacznie się różni. Projektując go i wdrażając przyciski sterujące, wzięliśmy pod uwagę ergonomię nowych i większych smartfonów, a także wsłuchiwaliśmy się w sugestie i opinie naszych klientów, którzy są dla nas największym źródłem inspiracji. Stąd aplikacja Pandora przeszła wiele zmian (nowe funkcje i ich logiczny układ), co zaowocowało wprowadzeniem aplikacji Pandora Connect.

W nowym widoku oryginalny pojazd 2D został zastąpiony modelem 3D wyświetlanym z boku iz góry dla lepszej widoczności poszczególnych szczegółów. Typ pojazdu można dostosować w ramach kategorii (np. SUV, sedan … itp.). Wyświetlacz pojazdu jest rysowany w najdrobniejszych szczegółach, a także przedstawia stan rzeczywisty za pomocą ikon, które mogą wskazywać na przykład otwarte okno.

Główne elementy aplikacji zostały przeniesione z dołu ekranu na środek, dla lepszej obsługi jednym palcem nawet na większych urządzeniach. Z tego samego powodu wiele dodatkowych funkcji zostało ukrytych i wystarczy kliknąć główny panel środkowy, aby je wyświetlić.

Mapa z lokalizacją pojazdu ma nową lokalizację u dołu ekranu, którą można łatwo wymienić na przegląd wydarzeń historycznych. W nowej lokalizacji udostępniono również wyświetlanie poszczególnych parametrów pojazdu, takich jak poziom paliwa czy temperatura silnika. Możesz też łatwo dostosować ich kolejność i sposób wyświetlania do swoich potrzeb.

Podczas ostrzegania o wywołanym alarmie grafika pojazdu pokazuje, która część pojazdu wywołała alarm, zmieniając jej kolor. Kiedy więc przychodzisz do swojego pojazdu, od razu wiesz, gdzie szukać uszkodzeń lub po której stronie nastąpiło włamanie.

Pandora Connect może być używana przez wszystkich właścicieli Pandory Light Pro, Smart, Smart ProElite lub Professional.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator