Pandora

Pełna liczba punktów dla Pandory

Prestiżowy słowacki magazyn motoryzacyjny auto motor a šport przyznał pełną liczbę punktów w porównaniu z alarmami samochodowymi systemu Pandora Professional .

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć drogę do szerokiej gamy rozwiązań dowolnego problemu. Każdy producent promuje swoje roszczenia, a laikowi bardzo łatwo jest stracić orientację i ulec masażowi intensywnego marketingu. Rynek urządzeń zabezpieczających nie jest wyjątkiem, który jest pełen rozwiązań, od najprostszych tajnych przełączników po poważne, złożone rozwiązania, takie jak Pandora . Na szczęście w gąszczu ofert pomagają nam renomowane periodyki, a ich niezależna ocena dostarcza cennych wskazówek co do najlepszych rozwiązań. Magazyn auto motor a šport jest niewątpliwie jednym z najlepszych na Słowacji, a Pandora została wybrana spośród innych obiektów do porównania w tym periodyku. W konkurencji różnych rozwiązań model Pandora Professional spisał się bardzo dobrze i jako jedyny uzyskał pełną liczbę punktów. Autor porównania podkreślił obecność lokalizacji GPS nadawania GSM , pełnej obsługi interfejsu CAN, a także wieloelementowej ochrony przy użyciu < mocna> technologia Bluetooth . Oczywiście wygodne funkcje, takie jak zdalne uruchamianie, sterowanie niezależnym ogrzewaniem czy korzystanie z usług lokalizacyjnych do dziennika pokładowego również przyczyniły się do pozytywnej oceny.

Jeśli interesują Cię unikalne cechy systemów Pandora i chcesz zapewnić swojemu pojazdowi najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, nie wahaj się skontaktować z nami lub zapytaj o niezobowiązującą ofertę cenową na rozwiązanie szyte na miarę bezpośrednio do Twojego pojazdu.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator