Pandora PROFESSIONAL

Pandora PROFESSIONAL

Na nasz rynek pojawia się flagowa Pandora Professional , a wraz z nią maksymalna dawka funkcji bezpieczeństwa i komfortu. Jeśli przegapiłeś coś w poprzednich modelach Pandory, tym razem przygotuj się na pełną satysfakcję .

Pandora, producent najnowocześniejszych zabezpieczeń na rynku, oferujących doskonałą ochronę przed kradzieżą i nieuprawnionym użyciem pojazdu, wprowadza na nasz rynek kolejną nowość. Nowy topowy model o nazwie Professional łączy w sobie najbardziej zaawansowane rozwiązania programowe i sprzętowe, aby w 100% chronić Twój samochód przed wszelkimi zagrożeniami. Jednostka systemowa integruje największą liczbę komponentów i jednocześnie nie jest większa niż dłoń, co pozwala na idealnie dyskretny montaż w dowolnym miejscu w pojeździe. Model Professional posiada nowy dwukierunkowy kontroler, którego dopełnieniem jest para tagów autoryzacyjnych oraz rozbudowana aplikacja mobilna. System zawiera również zdalnie sterowany moduł blokowania silnika.

Dzięki złożonemu przeplataniu się poszczególnych systemów model Professional jest odporny na odczyt kodów, zakłócenia sygnału, wymianę jednostek czy wtargnięcie siłą . Sam alarm posiada własną baterię, zintegrowany odbiornik GPS, parę gniazd SIM , modem Bluetooth i może być podłączony do maksymalnie trzech magistral CAN BUS.

Systemem można sterować w kilku trybach, które można również w pełni dostosować do swoich wymagań. Czy użyjesz nowego dwukierunkowego kontrolera z wyświetlaczem OLED komunikującym się z częstotliwością 856 MHz z szyfrowaniem AES-128, który jest odporny na wszystkie przenośne czytniki i zagłuszacze kodu? A może wolisz nienadzorowany tag autoryzacji z “ zestawem głośnomówiącym ” funkcja czy wygodna aplikacja mobilna? Pandora Professional oferuje sposób działania w każdej sytuacji, nawet jeśli klucze tagów zostaną zgubione lub skradzione.

Oprócz funkcji bezpieczeństwa można oczywiście uzupełnić zabezpieczenie o moduł zdalnego uruchamiania, zapewniający maksymalny komfort i przyjemną temperaturę we wnętrzu o każdej porze roku. Zdalny start umożliwia włączenie klimatyzacji lub ogrzewania pojazdu, niezależnie od typu silnika lub skrzyni biegów, oraz regulację temperatury wnętrza zanim wyjdziesz z domu lub biura.

Czy interesuje Cię model Professional i jego funkcje? Zobacz pełną specyfikację lub poproś o wycenę dostosowaną do Twojego pojazdu.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator