Výstava Caravan Salon Düsseldorf

Pandora na wystawie Caravan Salon Düsseldorf

Wraz z wprowadzeniem najnowszego systemu Camper, stworzonego specjalnie dla kamperów, Pandora weszła do segmentu bezpieczeństwa pojazdów rekreacyjnych. Dlatego nie mogło zabraknąć naszego stoiska na największej wystawie karawaningu i wszystkiego, co z nim związane, w Düsseldorfie w Niemczech.

Caravan Salon Düsseldorf, który co roku odwiedza ponad 200 000 osób, to największe święto dla wszystkich miłośników darmowych podróży. Nie tylko sami producenci, ale także lokalni dystrybutorzy, wypożyczalnie i przedstawiciele stowarzyszeń kempingowych czekali na odwiedzających na ogromnym obszarze centrum wystawowego Messe Düsseldorf.

Nasze stoisko, które od początku dziesięciodniowej wystawy przyciągało uwagę przechodniów, było oczywiście w całości poświęcone najgorętszemu nowemu produktowi Pandora Camper Pro. Nowy system, zaprojektowany specjalnie do zabezpieczania przyczep kempingowych, obejmuje wszystkie najnowocześniejsze technologie zawarte w innych systemach Pandora, uzupełnione unikalnymi rozwiązaniami dostosowanymi do przyczep i ich załogi. Dzięki temu nie trzeba już dostosowywać swoich przyzwyczajeń do uciążliwego alarmu przeznaczonego dla zwykłych pojazdów.

System Pandora Camper Pro to nie tylko “ zwykły ” alarm chroniący pusty pojazd. Podobnie jak w przypadku produktów Pandora, Camper zmienia zwykłe procedury za pomocą innowacyjnych funkcji, takich jak tryb ochrony załogi. Dzięki niemu Pandora Camper może aktywnie monitorować stan wszystkich otworów w pojeździe, na przykład w nocy, nawet gdy okna lub drzwi są uchylone. Już nigdy nie będziesz musiał się pocić w przyczepie kempingowej ze względu na zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa. Inne wspaniałe funkcje obejmują możliwość zdalnego uruchamiania, sterowania ogrzewaniem lub ciepłą wodą lub przejrzysty podgląd aktualnego stanu poszczególnych systemów.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli obejrzeć i wypróbować nową wersję aplikacji Pandora Camper Online z wizualizacją 3D przyczepy kempingowej na żywo. Aplikacja, która jest częścią każdej instalacji, jest wynikiem intensywnego rozwoju inżynierów w Pandorze i oferuje funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej, niezrównaną niezawodność i prosty interfejs. Jednocześnie wszystko to jest maksymalnie dostosowane do użytkowania w kamperze, biorąc pod uwagę wszystkie scenariusze normalnego życia karawanisty.

Drugim produktem prezentowanym na naszym stoisku był zupełnie nowy smartwatch Pandora Watch. Od pierwszego “ nieoficjalnego ” wydajności, istnieje ogromne zainteresowanie połączeniem elektroniki do noszenia i bezpieczeństwa, a poza tym nie było go nawet na naszym stoisku. Produkt, który bez wahania możemy nazwać najwygodniejszym pilotem do alarmu samochodowego, jest gotowy do produkcji seryjnej i wkrótce ruszy sprzedaż.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator