Pandora vs. VAM

Pandora kontra VAM, który system jest najlepszy?

Podobnie jak dziesiątki naszych klientów zadaliśmy sobie pytanie: który z systemów bezpieczeństwa sprzedawanych na naszym rynku zapewnia taki sam poziom ochrony jak produkty Pandora? Jednak na to proste pytanie nie ma łatwej odpowiedzi. Znalezienie równego partnera dla Pandory wcale nie jest łatwe, ale po długich poszukiwaniach i dziesiątkach porównań znaleźliśmy go. Nazywa się VAM, pochodzi ze Słowacji i podobnie jak Pandora deklaruje zero udanych kradzieży.

VAM R1

ezpieczeństwo VAM R1 łączy zabezpieczenia mechaniczne i elektroniczne w jednostkę, która od ponad 20 lat niszczy przestępców. Unikalny system zapewnia ochronę przed najbardziej znanymi sposobami kradzieży pojazdu, w tym z wykorzystaniem czytników czy zagłuszaczy. Gdybyśmy mieli scharakteryzować system jednym słowem, z pewnością byłoby to słowo „proste”. Jedynym elementem sterującym systemu jest kaseta, którą należy wkładać do otworu znajdującego się w desce rozdzielczej przy każdym starcie . Kaseta jest elementem mechanicznym, który po włożeniu łączy cały układ elektroniczny i umożliwia uruchomienie pojazdu. Każda instalacja jest wyjątkowa, aby zapewnić maksymalną ochronę, więc zajmie Ci to 3-4 godziny. Według opublikowanych informacji cena zabezpieczenia VAM R1 zaczyna się od około 400 euro.

Kazeta systému VAM R1
Kaseta systemu VAM R1 (źródło: https://www.autoalarm-vamos.sk/)
bezkontaktní identifikační privesek
Bezdotykowy wisiorek identyfikacyjny Pandora

 

 

 

 

 

Pandora

Za marką Pandora kryje się 15 lat ciągłego rozwoju i tysiące zabezpieczonych pojazdów w całej Europie. Każdego roku ponad 3000 klientów wybiera Pandorę i do tej pory nie odnotowano ani jednej udanej próby kradzieży. W przeciwieństwie do wspomnianego wyżej konkurenta, systemy Pandora działają w oparciu o podstawową ideę absolutnego komfortu i zasady tzw. Bezobsługowej, zachowując przy tym niezrównane bezpieczeństwo. Każdy alarm samochodowy działa tylko wtedy, gdy właściciel aktywnie z niego korzysta, dlatego komfort jest bardzo ważny. W dzisiejszych pojazdach bezkluczykowy rozruch jest oczywistością nawet na podstawowym wyposażeniu, a jego komfortem codziennie cieszą się tysiące kierowców. Podatność tych systemów jest już legendarna, ale nie oznacza to, że musimy cofnąć się w czasie o 10 lat i ponownie zaglądać do kieszeni w poszukiwaniu „klucza”. bez którego nie wyjdziemy. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii Pandora chroni Twój samochód przed próbami kradzieży i jednocześnie umożliwia bezobsługową identyfikację za pomocą kompleksowo szyfrowanej komunikacji. Cena najbardziej dostępnego systemu Pandora Immo , łącznie z instalacją, wynosi 240 euro z VAT.

Szczegółowe porównanie poszczególnych systemów można znaleźć w tabeli:

Produkt VAM Pandora
VAM R1 VAM Akustik Pandora Immo Pandora Mini
Ochrona pojazdu przed kradzieżą
 Ochrona wymiany ECU
Zabezpieczenie przed wymianą wyłącznika zapłonu
Ochrona przed duplikatem klucza
Ochrona czytnika pilota
Ochrona przed zakłóceniami
Żadnych dodatkowych opłat
Certyfikat TUV SUD
System nienadzorowany
Aplikacja mobilna Bluetooth
Ochrona wnętrza pojazdu
Czujnik ruchu
Czujnik pochylenia
Czujnik wstrząsów
Pilot fabryczny
Wskaźnik stanu baterii
Wyświetlanie stanu paliwa
Wyświetlacz temperatury silnika
Wyświetlacz temperatury wewnętrznej
CENA od 400 € Dostępne tylko jako rozszerzenie produktu R1 240 € w tym montaż 324 € w tym montaż

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator