Nowa Pandora Mini – małe rozmiary, wielka technologia

Postęp i innowacje to główne credo marki Pandora Alarm, ponieważ sprawca nigdy nie śpi. Ciągłe doskonalenie funkcji i dodawanie kolejnych elementów do mozaiki bezpieczeństwa to jedyna droga do doskonałej ochrony, która jest naszym celem. Dlatego tej jesieni zdecydowaliśmy się ulepszyć jeden z naszych najlepiej sprzedających się systemów – Pandora Mini.

 

Dzięki łatwości obsługi i złożoności ochrony Pandora Mini zyskała już tysiące zadowolonych klientów. Dla większości właścicieli zwykły brelok do kluczy to idealne rozwiązanie zabezpieczające, o którym nie muszą w ogóle myśleć. Według naszych klientów „bezobsługowy” system to jego największa zaleta, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji nie trzeba nawet myśleć o bezpieczeństwie. System Pandora Mini automatycznie wykrywa zbliżanie się przyczepy autoryzacyjnej i można spokojnie zapomnieć o ryglowaniu, odblokowywaniu czy aktywowaniu zabezpieczeń.

Jednak nowy Mini oferuje znacznie więcej. Dzięki połączeniu Bluetooth 5.0 nowe urządzenie jest w stanie komunikować się z aplikacją mobilną Pandora BT na znacznie większą odległość, dzięki czemu korzystanie z systemu jest jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Jednocześnie jednak twórcom marki Pandora udało się zmniejszyć łączne zużycie z 11mA do 8mA.

Dzięki przeprojektowanej jednostce bazowej do nowego Mini można podłączyć do 4 bezprzewodowych czujników Pandora , które wykrywają wstrząsy, zmianę pochylenia lub otwarcie strefy chronionej. Z ich pomocą można skutecznie monitorować dowolne okno, drzwi lub inną część pojazdu bez konieczności instalowania jakichkolwiek kabli. Ponadto czujniki bezprzewodowe są praktycznie niemożliwe do znalezienia za pomocą techniki „przewodowej”. Oczywiście możliwości rozbudowy nie kończą się na jednym czujniku. System Mini można rozbudować o całą gamę dodatkowych systemów, które mogą blokować dodatkowe funkcje, rejestrować położenie pojazdu lub informować o stanie systemu na czytelnym dwukierunkowym czujniku.

Możesz dowiedzieć się więcej o systemie Pandora Mini, w tym o cenach i poszczególnych funkcjach, TUTAJ.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator