Koniec piekielnej gorącej i lodowatej podróży

Kto nie lubi lata, najpiękniejszego czasu Rok oznaczony wakacjami, wakacjami, dobrobytem wody, aw ostatnich latach tropikalnym upałem. Brzmi to kusząco, poza tym, że większość z nas nie może spędzić dwóch miesięcy na wakacjach, nawet jeśli wielu z nas tego chce. Praca i podróżowanie to niezbędna rutyna, ale w cieplejszych miesiącach często zamienia się w walkę o własne życie z piekielnie gorącym wnętrzem samochodu . W przeciwieństwie do niezależnego ogrzewania , nie możemy zdalnie schłodzić samochodu, więc nie mamy innego wyboru, jak tylko cierpieć, czyż nie?

Tutaj do gry wkracza alarm samochodowy Pandora , który dzięki funkcji zdalnego startu chłodzi Twój pojazd bez żadnych problemów przed wejściem do niego. Dzięki Pandorze możesz kontrolować swój pojazd nawet bez kontaktu wzrokowego – naprawdę z daleka i dostosuj temperaturę we wnętrzu dosłownie zza biurka. Kilka minut później wsiadasz do odświeżająco chłodzonego pojazdu bez poparzeń od kierownicy lub skórzanych siedzeń. Docenisz również funkcje zdalnego sterowania alarmu samochodowego Pandora w mroźne zimowe miesiące , w których każdy aktywny kierowca pragnie niezależnego ogrzewania. Ale z Pandorą nie będziesz tego potrzebować. Podobnie jak chłodzenie latem, umożliwia ono ogrzewanie miejskie zimą , a komfort cieplny jest ponownie bezkompromisowo doskonały. Twój samochód może czekać na Ciebie rano z ciepłym wnętrzem i silnikiem gotowym do natychmiastowego uruchomienia. Ponadto możesz ustawić automatycznie cały proces i cieszyć się poranną kawą kilka minut dłużej, ponieważ zaoszczędzisz cenne minuty, mozolnie skrobiąc zamarznięte szyby.

zdalny start odbywa się pod bezkonkurencyjną ochroną marki Pandora, która stale monitoruje Twój pojazd niezależnie od jego aktualnego stanu. Nawet przy pracującym silniku pojazd pozostaje chroniony przed nieautoryzowanym użyciem, a jedyną osobą, która może z nim wyjechać, jesteś Ty.

Wisienką na torcie jest korzystna cena systemu Pandora, która nie reprezentuje nawet połowy ceny niezależnego ogrzewania z jedną funkcją. Nie wahaj się i przekonaj się pod poniższym linkiem.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator