Zabezpečení Pandora

Bezpieczeństwo Pandora na prestiżowej wystawie Automechanika we Frankfurcie

Mimo że żyjemy w świecie online, w którym można znaleźć, obejrzeć i kupić wszystko nie wychodząc z wygodnego fotela, musimy tylko dotknąć niektórych rzeczy na żywo. Dlatego Pandora będzie częścią wyjątkowej wystawy Automechanika Frankfurt, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

Prestiżowe targi Automechanika to światowa jednostka w dziedzinie technologii i usług motoryzacyjnych. Każdego roku we Frankfurcie wystawienniczym pracują setki firm prezentujących najnowsze innowacje technologiczne w branży motoryzacyjnej. W tym roku na powierzchni wystawienniczej nie zabraknie również Pandory, która oprócz znanych produktów i technologii zaprezentuje także jedną świeżą nowość. Jest to wyjątkowe zabezpieczenie przeznaczone do ochrony samochodów kempingowych i przyczep kempingowych z zaawansowanymi funkcjami ochrony i monitorowania wnętrza i zewnętrza pojazdu. Ponadto odwiedzający stoisko nr. C40 w hali 2.0 może się doczekać demonstracji bezpieczeństwa Pandory Professional zainstalowanej w Audi R8 i nie tylko.

25. rocznica targów Automechanika Frankfurt odbędzie się 11.9. – 15.9. Więcej informacji o prezentowanych nowościach i stoisku Pandory podamy niebawem.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator