Automechanika Frankfurt

Automechanika Frankfurt – Pandora znów odnosi sukcesy w międzynarodowych konkursach

Nasz pobyt na wielkiej wystawie „Automechanika” we Frankfurcie uciekł jak woda i nasz zespół znów ciężko pracuje, aby stworzyć bezpieczniejszą i wygodniejszą przyszłość samochodów. Jednak cztery dni komunikacji z klientami i profesjonalistami z całego świata dały nam wiele i chcemy podzielić się z Wami naszymi odczuciami.

Po raz pierwszy marka Pandora została zaprezentowana na tych targach w 2016 roku, kiedy to nasze stoisko było jedną z największych niespodzianek prostym wyglądem i ciekawą treścią. W tym roku nie pozostawiliśmy nic przypadkowi i wspólnie z międzynarodowym zespołem przygotowaliśmy prezentację Pandory tak, jak na to zasługuje. Nasze stoisko, udekorowane śnieżnobiałym Audi R8, na niespełna tydzień staje się miejscem pracy specjalistów Pandory ze Słowacji, Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji i Włoch. Wszyscy ci ludzie zaprojektowali, wyprodukowali i zainstalowali setki systemów bezpieczeństwa Pandora, które chronią tysiące pojazdów nie tylko na europejskich drogach. Dzięki bogatemu doświadczeniu byli w stanie odpowiedzieć na każde pytanie klientów i profesjonalistów, którzy stanowią dużą część odwiedzających największą na świecie wystawę akcesoriów samochodowych. Bezpośrednia komunikacja z klientami jest głównym powodem naszego udziału w targach i wystawach, które są jedną z ostatnich opcji w dzisiejszym świecie offline, aby fizycznie dotknąć produktu i jego funkcji. Oprócz setek rozdanych ulotek, tysięcy odpowiedzi na pytania i niezliczonych przykładów tego, co może zrobić Pandora, wymieniliśmy również wiele opinii z całego świata i omówiliśmy przyszłość produktów zabezpieczających pojazdy. Wspaniale jest spotkać tych samych ludzi z pasją, dla których zabezpieczenie samochodu to nie tylko praca, ale także hobby.

Wystawa Automechanika Frankfurt za nami i oprócz miłych wspomnień odczuwamy absolutną satysfakcję z przygotowań i doskonałej pracy wszystkich członków naszej wyprawy. Teraz czeka nas jeszcze dużo pracy, aby zaprojektować, ulepszyć i przetestować niezniszczalne produkty, które dzięki takim akcjom są coraz lepsze.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator