Pandora alarm ve světě technologií

Alarm Pandory w raporcie magazynu Svet Technológií

Bezpieczeństwo Pandora Alarm nie jest już nowością na rynku słowackim, o czym świadczą tysiące udanych instalacji i zadowoleni klienci. Coraz częściej kradzieże nowych pojazdów wyposażonych w system bezkluczykowy, nadużycia w dostępie do pojazdów w garażach, a także kradzieże kół czy innych części to wyraźne motywacje, które niestety zapewne tak szybko nie odejdą.

We wszystkich powyższych przykładach można skutecznie zapobiegać kradzieży lub uszkodzeniom pojazdu i zapobiegać im dzięki zaawansowanym funkcjom systemów Pandora. Te nie reprezentują “ tylko ” immobilizer, alarm GSM lub system lokalizacji GPS. Urządzenia czołowego rosyjskiego producenta łączą wszystkie te funkcje i uzupełniają je najnowocześniejszym algorytmem szyfrowania, technologią autoryzacji Bluetooth i oczywiście szeregiem innych funkcji oferujących nie tylko doskonałe bezpieczeństwo, ale także maksymalny komfort.

Więcej szczegółów na temat produktów Pandora i systemu ich działania można znaleźć w raporcie w magazynie Svet Technológií.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator