Pandora Elite

Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojego pojazdu w inteligentny alarm? Teraz jest właściwy czas, ponieważ Pandora wchodzi na rynek z nowym modelem Elite. Wzbogacony o nowe funkcje, staje się królem alarmów samochodowych na rynku i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pojazdu.

Nowy flagowiec ma zdefiniować nowy standard w zakresie funkcjonalności, ochrony i łączności. Elite współpracuje z technologią 4G, która do tej pory nie była stosowana w alarmach samochodowych. We współpracy z podwójną anteną GSM może informować w czasie rzeczywistym o stanie Twojego pojazdu. Dzięki dodatkowej antenie GSM zawsze będziesz podłączony, ponieważ zapobiega to utracie sygnału.

Możesz tradycyjnie sterować systemem za pomocą telefonu komórkowego, smartwatcha lub odnowionego dwukierunkowego kontrolera OLED z technologią LoRa. Większość sterowników komunikuje się z częstotliwością 856 MHz. To już koniec! Elite wykorzystuje nowy wielokanałowy sygnał radiowy o częstotliwości 868 MHz , co umożliwia szybsze i bardziej niezawodne dostarczanie alertów, nawet w obszarach zabudowanych, w których występuje dużo zakłóceń radiowych. Oczywiście maksymalna odporność na zakłócacze i podobne urządzenia.

Aby zapewnić bardziej stabilną komunikację z telefonem komórkowym Elite, ma technologię Bluetooth 5.0. Dzięki niemu mobilny Tefelon może komunikować się na 4 razy większą odległość , a także możesz mieć kilka urządzeń zsynchronizowanych z alarmem. Możesz także używać swojego smartfona jako tagu autoryzacyjnego do automatycznego włączania i wyłączania systemu.

Elite myśli również o twoich obawach przed kradzieżą, gdy siedzisz za kierownicą. System Pandora Anti-Hijack umożliwia zaparkowanie samochodu podczas jazdy i włączenie syren ostrzegawczych. Otrzymujesz kompleksową ochronę w każdej sytuacji, w każdych warunkach.

Oczywiście dostępna jest funkcja zdalnego uruchamiania , która pozwala ustawić automatyczne uruchamianie silnika zgodnie z preferowanymi parametrami, takimi jak czas czy temperatura. Zimą można rano wskoczyć do ogrzewanego samochodu i cieszyć się wygodną podróżą do pracy. System wyposażony jest między innymi w syrenę bezprzewodową z zapasowym zasilaniem.

To wszystko powody, dla których Pandora Elite jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem w zabezpieczaniu alarmów samochodowych. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami , a z przyjemnością udzielimy wszelkich dalszych informacji.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator