inovace pandora

Kolejna fala innowacji w systemach Pandora

Pandora Security to jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych systemów ochrony pojazdów klasy premium dostępnych obecnie na rynku. Pandora słusznie zasłużyła na swoją popularność dzięki wyjątkowemu połączeniu zaawansowanych funkcji zapewniających komfort i niezrównanym zabezpieczeniom, a także przystępnej cenie. Jednak zapotrzebowanie na zabezpieczenia samochodów stale rośnie, dlatego programiści w Pandorze regularnie wymyślają innowacje które coraz bardziej przesuwają granice systemów Pandory.

W najnowszej fali innowacji inżynierowie skupili się na najpopularniejszym systemie premium Pandora Smart Pro oferującym wszystkie funkcje bezpieczeństwa i komfortu w kompleksowym pakiecie. W porównaniu do swojego poprzednika, nowy system Smart Pro posiada podwójny akcelerometr, który może wykryć nawet najmniejszy ruch. Dzięki temu pojazd jest lepiej chroniony, na przykład przed kradzieżą kół lub próbą holowania. Inne ulepszenia obejmują również obsługę zdalnego rozruchu bez konieczności pozostawiania kluczyków w wybranych pojazdach marek premium Mercedes i BMW. Dzięki nim pojazd można uruchomić zdalnie przy zachowaniu maksymalnej ochrony przed nieuprawnionym użyciem. Ponadto systemy Pandora są w pełni kompatybilne zarówno z automatycznymi, jak i manualnymi skrzyniami biegów, dzięki czemu naprawdę każdy może cieszyć się doskonałym komfortem.

Ostatnią nowością jaką przyjrzymy się jest zupełnie nowy pilot D-030. Stylowy kontroler wraz z wybranymi produktami Pandora to ekskluzywne połączenie komfortu i łatwości użytkowania w minimalistycznym opakowaniu. Jedynie długi na 75 mm i elegancko wąski korpus kontrolera komunikuje się z systemem za pośrednictwem Bluetooth 4.2, a zatem doskonale sekund do wszystkich alarmów samochodowych Pandora sterowanych za pośrednictwem aplikacji. Zasięg sterowania wynosi 15 metrów, z których można wygodnie sterować wszystkimi funkcjami za pomocą pary przycisków i czytelnego wyświetlacza OLED. Sterowanie zasilane jest z wbudowanego akumulatora Li-Po o żywotności do 3 miesięcy, który można wygodnie ładować poprzez złącze micro USB. Oprócz standardowej funkcji pilota, D-030 może również pełnić funkcję tagu autoryzacyjnego, znacznie zmniejszając liczbę „kluczy”; potrzebne do sterowania pojazdem.

Chętnie udzielimy Ci więcej informacji o nowościach, a także o całej linii produktów Pandora pod numerami telefonów pomocy technicznej, które można znaleźć w dziale kontakt.

Udostępnij to!

Menu

  Interesuje mnie:
  Zabezpieczenie autaZdalny start

  Dodatkowe Informacje:
  Skrzynia biegów: ManualnaAutomat
  Odpalanie samochodu: KluczykiemPrzyciskiem Start/Stop
  Click outside to hide the compare bar
  Komparator